O nas

Jako MGR Recykling działamy na rynku odpadów przemysłowych od 2017 roku. Nasz zespół to grupa doświadczonych specjalistów z wielu gałęzi gospodarki odpadami.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w obsłudze zakładów produkcyjnych jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom dobór najbardziej optymalnych rozwiązań w zakresie konfekcjonowania, odbioru i zagospodarowania odpadów.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach. To z tego miejsca na co dzień nasi specjaliści zapewniają Państwu sprawną organizację odbioru odpadów, dbają o terminowość, odpowiedni sprzęt i obieg dokumentów. W 2021 roku uruchomiliśmy również oddział w Radzionkowie, który funkcjonuje jako baza transportowa, magazynowa i logistyczna. To tu codziennie trafia większość odbieranych przez nas odpadów, które poddawane są weryfikacji jakościowej i ilościowej. Tak sprawdzone odpady są następnie odpowiednio sortowane i przygotowywane do przetworzenia w instalacji końcowej.

Większość naszych klientów zlokalizowanych jest na południu Polski, natomiast z uwagi na rozbudowane możliwości logistyczne i ugruntowaną współpracę z instalacjami na terenie całego kraju, nasi klienci to firmy działające na terenie całej Polski. W związku z ograniczonymi możliwościami zagospodarowania odpadów w naszym kraju od kilku lat z sukcesem rozwijamy również współpracę z instalacjami przetwarzającymi odpady poza granicami Polski.

MGR Recykling mając świadomość jak ważna w życiu jest aktywność, pasja i wytrwałość od lat wspiera działaczy społecznych i sportowców w osiąganiu celów. Objęliśmy naszym patronatem amatorskie kluby sportowe m.in. młodzież z klubu MKS Siemianowiczanka, piłkarzy z FC Silesia Box, a od 2023 także wybitnego pływaka Michała Tomaszowskiego. Zainspirowani przez naszą specjalistkę i jednocześnie zimową pływaczkę Dorotę Pogodę pomagamy również w organizacji Mistrzostw Polski w Zimowym Pływaniu. Wspieramy również inicjatywy charytatywne, w szczególności o charakterze lokalnym takie jak festyny sportowe połączone ze zbiórką na leczenie dzieci, czy np. Moto Serce. Wierzymy, że taka cegiełka jest naszą inwestycją w lepszy świat.

Może nie naprawimy całego świata, ale zadbamy o ten jego kawałek, który powierzacie w nasze ręce. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy na nasz profil na facebooku!

Kontakt

Zespół

Mariusz Żochowski

Prezes Zarządu

bWFyaXVzei56b2Nob3dza2lAbWdyLXJlY3lrbGluZy5wbA==

Rafał Pamuła

Członek Zarządu

cmFmYWwucGFtdWxhQG1nci1yZWN5a2xpbmcucGw=

Katarzyna Barteczka

Dyrektor ds. administracji

+48 698 546 718 a2F0YXJ6eW5hLmJhcnRlY3prYUBtZ3ItcmVjeWtsaW5nLnBs

Agnieszka Kośmider

Dyrektor ds. operacyjnych

+48 530 187 787 YWduaWVzemthLmtvc21pZGVyQG1nci1yZWN5a2xpbmcucGw=

Dorota Pogoda

Specjalista ds. ochrony środowiska

ZG9yb3RhLnBvZ29kYUBtZ3ItcmVjeWtsaW5nLnBs

Jagoda Złowska

Kierownik ds. gospodarki odpadami

+48 694 322 925 amFnb2RhLnpsb3dza2FAbWdyLXJlY3lrbGluZy5wbA==

Daria Andzel

Specjalista ds. gospodarki odpadami

+48 600 829 878 ZGFyaWEuYW5kemVsQG1nci1yZWN5a2xpbmcucGw=

Michał Adamczyk

Specjalista ds. gospodarki odpadami

+48 602 310 309 bWljaGFsLmFkYW1jenlrQG1nci1yZWN5a2xpbmcucGw=

Agnieszka Breguła

Specjalista ds. gospodarki odpadami

+48 698 431 326 YWduaWVzemthLmJyZWd1bGFAbWdyLXJlY3lrbGluZy5wbA==

Obszar działania

Bielsko-Biała, Bieruń, Bytom, Będzin, Chorzów, Czechowice-Dziedzice, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Mikołów, Mysłowice, Orzesze, Oświęcim, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Radzionków, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Żory, Warszawa, Radom, Częstochowa, Wrocław, Kraków, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Białystok, Łódź, Kutno, Radomsko, Zielona Góra, Piotrków Trybunalski, Kielce, Płock, śląskie, mazowieckie, wielkopolskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, lubelskie

© MGR Recykling Realizacja panga