Usługi

CZYSZCZENIE ZBIORNIKÓW I USŁUGI SPECJALISTYCZNE

Realizujemy usługi czyszczenia separatorów, zbiorników, studzienek i poletek osadowych. Dzięki dostępnej technologii czyścimy nawet najbardziej niedostępne zbiorniki. Do realizacji zadań specjalnych wykorzystujemy m.in. koparkę ssącą AMPHITEC FLEXLOADER, która „odkurza“ każdy rodzaj odpadu z miejsc niedostępnych dla innych technologii.

Świadczymy również usługi kruszenia gruzu, betonu czy podkładów kolejowych. Do tego typu usług wykorzystujemy kruszarkę TEREX FINLAY, której niestraszne są najbardziej oporne materiały.

DORADZTWO ŚRODOWISKOWE

Wspieramy naszych klientów również w zakresie przepisów i regulacji prawnych. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym elementem funkcjonowania firmy jest bezpieczeństwo i spokój w tym obszarze, zachęcamy do powierzenia nam odpowiedzialności.

Oferujemy audyty dotyczące gospodarki odpadami i ochrony środowiska na terenie Państwa firmy zakończone odpowiednią dokumentacją zawierającą konkretne wnioski i wskazówki. Zapewniamy doradztwo w zakresie prowadzenia dokumentacji sprawozdawczej, opracowanie wniosków o wydanie pozwoleń na wytwarzanie odpadów, pozwoleń zintegrowanych, pozwoleń wodnoprawnych, pozwoleń na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza., opracowanie dokumentacji związanej z rozwojem Państwa firmy tj. wniosków o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Nasi specjaliści oferują również wsparcie w przygotowaniu do oraz w trakcie kontroli prowadzonych przez organy ochrony środowiska. Dla Państwa wygody oferujemy zdalną obsługę bazy danych odpadowych BDO. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy w pełni mogli poznać Państwa potrzeby.

BOMBY EKOLOGICZNE

Obecność bomb ekologicznych, czyli miejsc nagromadzenia znacznych ilości substancji szkodliwych, których przedostanie się do powierzchni ziemi może powodować szkodę w środowisku, stanowi jeden z poważniejszych problemów ekologicznych świata. Wiele z nich jest potencjalnym zagrożeniem, ale w przypadku większości szkoda w środowisku już zaistniała.

Na terytorium Polski znajduje się wiele bomb ekologicznych. Według danych Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska liczba ta może sięgać nawet 1000 miejsc, w których nawiezione lub pozostawione zostały różne substancje, w tym niebezpieczne dla życia i zdrowia ludzi.

Specjalizujemy się w usuwaniu odpadów pozostawionych na terenach należących do osób prywatnych oszukanych przez nieuczciwych najemców. Zajmujemy się również usuwaniem odpadów z terenów przemysłowych oraz przystosowaniem terenu do dalszego użytkowania, w tym usunięcia odpadów, wymianą oraz badaniami gruntów. Największą trudność w likwidacji bomb ekologicznych stanowi najczęściej ustalenie podmiotu odpowiedzialnego za oczyszczenie terenu. Zgodnie z prawem oczyszczenie terenu spoczywa na sprawcy zanieczyszczenia, a gdy niemożliwe jest wyegzekwowanie powyższego – na właścicielu terenu.

Posiadamy udokumentowane doświadczenie w usuwaniu bomb ekologicznych m.in. w Mikołowie, w Katowicach i w innych miejscach na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji takiej usługi. W skład usługi wchodzi: wykonanie oględzin terenu i zaproponowanie harmonogramu prac, usunięcie odpadów, zgodne z prawem zagospodarowanie odpadów w instalacjach do ich przetwarzania, wykonanie badania gruntów, usunięcie zanieczyszczonych gruntów, remediacja terenu oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej, która może zostać przedłożona do organu ochrony środowiska.

TRANSPORT

Transport jest kluczowym elementem sprawnej obsługi naszych klientów. Posiadamy i stale rozbudowujemy własną flotę.

Naszym celem jest terminowość, jakość i bezpieczeństwo odbioru i dostawy przewożonych ładunków. Odbierane odpady transportujemy samochodami o różnej zabudowie. W celu świadczenia usług wykorzystujemy samochody skrzyniowe, hakowce, wywrotki, cysterny czy ruchome podłogi.

Nasz zespół to doświadczeni i świadomi swojej pracy kierowcy posiadający pełen pakiet uprawnień w tym do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR.

Świadczymy również usługi w zakresie transportu produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego (UPPZ).

NISZCZENIE POD NADZOREM

Na życzenie naszych klientów oferujemy również usługę odbioru i niszczenia odpadów pod nadzorem. Taka potrzeba pojawia się często w przypadku przeterminowanych produktów spożywczych, kosmetyków i lekarstw, wycofanych wadliwych partii produktów lub odpadów, w przypadku których konieczne jest zniszczenie logo producenta. Mamy świadomość jak ważne jest pozbawienie odpadu wartości rynkowej i gwarancja, że przekazany odpad zostanie zniszczony i poddany finalnemu zagospodarowaniu. Niszczenie możemy potwierdzić dokumentacją zdjęciową lub filmową oraz odpowiednimi protokołami. Na specjalne życzenie umożliwiamy uczestnictwo naszych klientów w procesie niszczenia, również w systemie zdalnym

Kontakt

Zespół

Mariusz Żochowski

Prezes Zarządu

bWFyaXVzei56b2Nob3dza2lAbWdyLXJlY3lrbGluZy5wbA==

Rafał Pamuła

Członek Zarządu

cmFmYWwucGFtdWxhQG1nci1yZWN5a2xpbmcucGw=

Katarzyna Barteczka

Dyrektor ds. administracji

+48 698 546 718 a2F0YXJ6eW5hLmJhcnRlY3prYUBtZ3ItcmVjeWtsaW5nLnBs

Agnieszka Kośmider

Dyrektor ds. operacyjnych

+48 530 187 787 YWduaWVzemthLmtvc21pZGVyQG1nci1yZWN5a2xpbmcucGw=

Dorota Pogoda

Specjalista ds. ochrony środowiska

ZG9yb3RhLnBvZ29kYUBtZ3ItcmVjeWtsaW5nLnBs

Jagoda Złowska

Kierownik ds. gospodarki odpadami

+48 694 322 925 amFnb2RhLnpsb3dza2FAbWdyLXJlY3lrbGluZy5wbA==

Daria Andzel

Specjalista ds. gospodarki odpadami

+48 600 829 878 ZGFyaWEuYW5kemVsQG1nci1yZWN5a2xpbmcucGw=

Michał Adamczyk

Specjalista ds. gospodarki odpadami

+48 602 310 309 bWljaGFsLmFkYW1jenlrQG1nci1yZWN5a2xpbmcucGw=

Agnieszka Breguła

Specjalista ds. gospodarki odpadami

+48 698 431 326 YWduaWVzemthLmJyZWd1bGFAbWdyLXJlY3lrbGluZy5wbA==

Obszar działania

Bielsko-Biała, Bieruń, Bytom, Będzin, Chorzów, Czechowice-Dziedzice, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Mikołów, Mysłowice, Orzesze, Oświęcim, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Radzionków, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Żory, Warszawa, Radom, Częstochowa, Wrocław, Kraków, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Białystok, Łódź, Kutno, Radomsko, Zielona Góra, Piotrków Trybunalski, Kielce, Płock, śląskie, mazowieckie, wielkopolskie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, lubelskie

© MGR Recykling Realizacja panga