Kontakt w sprawie terminów

Jagoda Złowska

Jestem do Państwa dyspozycji. W celu umówienia lub zmiany terminów odbioru odpadów.

PROSZE O KONTAKT

Zapraszam do kontaktu mailowego

Bądz pod Telefonem
694 322 925

Odbiór odpadów

Oferujemy całościowy outsouring odpadów- kompleksowo zajmiemy się Twoim odpadem od momentu powstania do jego zagospodarowania. Oferujemy podstawianie odpowiednich pojemników, na magazynowanie odpadów, wywóz odpadów oraz ich profesjonalne zagospodarowanie. Zajmujemy się recyklingiem, utylizacją, odzyskiem, komisyjnym niszczeniem odpadów. Pomagamy przy dokumentacjach związanymi z gospodarką odpadów. Wykorzystujemy nasze doświadczenie i najnowocześniejsze technologie, aby w sposób odpowiedzialny i rzetelny świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Co nas wyróżnia?

Pozwolenia

Działamy odpowiedzialnie - zgodnie z prawem i zasadami ochrony środowiska. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi decyzjami oraz pozwoleniami.

Wyspecjalizowana kadra

Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy czuwają nad obsługą każdego klienta. Pilnują procesów i dbają, by cały proces przebiegał zgodnie z najwyższymi standardami.

Tu i teraz

Pragniemy, aby Twoja firma mogła korzystać z naszych usług jak najsprawniej. Dlatego według zasady „tu i teraz” nasi klienci i partnerzy uzyskują błyskawiczną dostępność zaplecza sprzętowego. Bez skomplikowanej procedury inwestycyjnej.

Obsługa firm

Obsługujemy średnie i duże firmy przemysłowe. Nasze przygotowanie techniczne, merytoryczne, a także zdobyte doświadczenie, sprawiają, że współpraca przebiega niezawodnie. Po prostu możesz na nas liczyć!

Specjalistyczny sprzęt

Nieustannie inwestujemy w nowoczesne zaplecze techniczne takie jak specjalistyczne pojazdy i logistyka odpadowa. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, cały proces odbioru odpadów odbywa się sprawnie i bezproblemowo.

Pojemniki

Chcemy, żebyś mógł spokojnie realizować zadania swojej firmy! Dlatego analizujemy potrzeby Twojej działalności i dostarczamy odpowiednie pojemniki i kontenery.

NASZE USŁUGI

Przejmujemy outsourcing odpadów

Integrujemy outsourcing odpadów z procesami Twojego przedsiębiorstwa. Przy optymalnych kosztach, zaplanujemy całą procedurę tak, aby już od początku Twoja firma nie musiała składować żadnych odpadów.

Odbieramy odpady

Nigdzie nie musisz dowozić odpadów – odbierzemy wszystkie odpady oraz surowce specjalistycznym transportem i zagospodarujemy je we właściwej instalacji końcowej. W razie potrzeby zajmiemy się także komisyjnym niszczeniem produktów.

Podstawiamy odpowiednie pojemniki

Nie martw się doborem pojemników i ich opróżnianiem – my się tym zajmiemy! Dostosujemy pojemniki i kontenery do potrzeb Twojej firmy, a następnie w ustalonych terminach je opróżnimy.

Prowadzimy dokumentację

Nie nadążasz za zmieniającymi się przepisami? Już teraz nie musisz! Pracuj nad rozwojem swojego biznesu, podczas gdy my kompleksowo poprowadzimy dokumentację związaną z gospodarką odpadową Twojej działalności.

© copyright 2020 MGR Recyklig