Zapraszamy do kontaktu

Adres:

MGR RECYKLING SP. Z O.O.

Ul. Szronowa 15 

40-144 Katowice

Telefon:

 698-546-718

NAsza drużyna

Mariusz Żochowski

Prokurent

Katarzyna Barteczka

Członek zarządu

Dorota
Pogoda

Specjalista ds. ochrony środowiska

Agnieszka Stroniewska-Wojtczak

kierownik logistyki

Jagoda
Złowska

Specjalista ds. gospodarki odpadami

O nas

Kim jesteśmy?

Firma MGR Recykling powstała, by walczyć z globalnym kryzysem środowiskowym. Wierzymy, że nowoczesne technologie i ludzie z pasją mogą zmienić ten świat na lepsze.

Dążymy do stworzenia czystszego, bezpieczniejszego i zdrowszego świata. Spełniamy przyjazne dla środowiska standardy. Wierzymy, że każdy problem można rozwiązać, dlatego nieustannie poszukujemy sposobów rozwiązania największych problemów środowiskowych. Działamy uczciwie, odważnie i przejrzyście, a naszym każdym działaniem kieruje myśl o zrównoważonym rozwoju.

Nasza praca to odbiór odpadów, ale nasza codzienność to ludzie!

 

MGR Recykling istnieje od 27 listopada 2017 roku. Dzięki podejściu, którego podstawą są współpraca i specjalistyczna wiedza, pracujemy z największymi polskimi firmami, pomagając im w gospodarowaniu odpadami.

Stawiamy przede wszystkim na relacje międzyludzkie. Korzystamy z siły naszego zespołu, który składa się z wyjątkowych osób zjednoczonych słuszną, wspólną sprawą. Inwestujemy w pracowników. Dobieramy do pracy specjalistów, którzy pragną uczynić ten świat czystym i bardziej przyjaznym miejscem.

Skontaktuj się z nami! A wspólnie odkryjemy sposób, w który możemy pomóc Twojej firmie.